"Ramada by Wyndham Cappadocia"

HAKKIMIZDA

Ramada by Wyndham Cappadocia

2015 yılından beri hizmet veren Ramada by Wyndham Cappadocia, Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Kasabasında yer alır. Nevşehir Kapadokya Havaalanına 43 km, Kayseri Havaalanına 75 km uzaklıktadır.

Türkiye'nin en önemli turizm cazibe merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinin tam ortasında bulunan otelimiz tüm turistik bölge ilçelerine eşit mesafededir. Wyndham Hotels&Resorts bünyesindeki Ramada By Wyndham Cappadocia, markanın Türkiye'deki en gözde bölgesinde bulunan oteli olup; 2 Engelli Odası, 7 Junior Suit, 13 Deluxe Suit Odası, 4 Dublex Suit ve 1 King Suit'in bulunduğu toplam 211 oda ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Tesis bünyesinde bulunan Spa & Wellness, Restaurantı ve Lobby Cafe – Bar; misafirlere günün yorgunluğunu atabilecekleri rahatlatıcı ve kaliteli imkanlar sunmaktadır. Otel bünyesinde 4 adet toplantı salonu, Kongre Merkezinde ise 6 adet toplantı salonu ve 1 adet balo salonu ile toplantı ve özel günlerde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Tüm bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için bizimle info@ramadahotelcappadocia.com mail adresinden iletişime geçebilir ve hizmet farkı ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz.